خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

خبر ۱۳ مهرماه ۹۸ : ۲۱۷۱ نفر جذب دستگاه‌های اجرایی خوزستان

آزمون فراگیر استخدامی کشوری, جدیدترین خبرهای استخدامی ۱۳ مهر ۱۳۹۸

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان از اختصاص ۲۱۷۱ سهمیه به خوزستان برای جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در دستگاه‌های اجرایی، در هفتمین آزمون مشترک فراگیر خبر داد.

امید حاجتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این افراد در آزمون مذکور که در تاریخ ۳۰ آبان ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد و پس از قبولی، مصاحبه و طی مراحل قانونی، در ۱۴ دستگاه اجرایی استان به‌کارگیری خواهند شد.

وی در ادامه افزود: از ۲۱۷۱ سهمیه استخدامی استان، ۱۱۹۷ نفر به اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان، ۴۲۸ نفر به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز، ۲۶۶ نفر به دانشکده علوم پزشکی  و خدمات بهداشتی درمانی آبادان، ۱۱۸ نفر به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی دزفول، ۶۳ نفر به اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خوزستان و ۳۰ نفر به شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران اختصاص یافته است.

حاجتی افزود: همچنین ۱۴ نفر به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر، ۱۲ نفر به دانشکده علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی درمانی بهبهان، ۱۰ نفر به اداره‌کل دامپزشکی خوزستان، ۹ نفر به شرکت سهامی بیمه ایران، ۸ نفر به اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ، ۷ نفر به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان، ۵ نفر به اداره‌کل امور عشایر خوزستان و ۴ نفر به اداره‌کل هواشناسی خوزستان اختصاص یافته است.

به گزارش ایسنا، این آزمون در ۳۰ آبان‌ماه سال ۱۳۹۸ به صورت مشترک در کل کشور برگزار می‌شود

منبع : خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

کانال تلگرامی آنی استخدام افتتاح شد.

جهت با خبر شدن از اخبار استخدامی سراسری و خصوصی ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.

رفتن به بالای صفحه