خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال ۹۷/ جذب بیش از ۱۵۰۰ نفر

استخدام سراسری ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

آغاز ثبت نام

 

متقاضیان ثبت نام در آزمـــون استخدامی شرکت‌های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) سال ۱۳۹۷ می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۹۷/۵/۲۲ برای انجام مراحل ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

 

شرکتهای وابسته (غیردولتی) شامل شرکتهای توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و براساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد ۱۵۵۷ نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزشعالی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنّاوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی ( عمومی و تخصصی ) و مصاحبه استخدام مینماید. در بخش اول، شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم، شرایط اختصاصی استخدام و در بخش سوم، امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام میگردد.

 

اخبار مرتبط:

استخدام جدید وزارت نیرو

استخدام کشوری وزارت نیرو در سال ۹۷

 

یک پاسخ تا “آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال ۹۷/ جذب بیش از ۱۵۰۰ نفر”

  1. با ارزسلام وخسته نباشید، من بیکارم دوتا بچه دارم کار ندارم بد جوری موندم خونه اجاره قبض اینا نمیتونم بدم از شما خواهش میکنم و طمنا میکنم منو هم در این کار خیر شریک خودتون قرار بدین باتشگر از شما

ارسال نظر

کانال تلگرامی آنی استخدام افتتاح شد.

جهت با خبر شدن از اخبار استخدامی سراسری و خصوصی ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.

رفتن به بالای صفحه