خبر ۱۶ آبان ماه ۹۸ : اعلام نتایج آزمون عملی استخدامی‌های آتش‌نشانی‌ زنجانی هفته آینده

مدیرکل امور شهری و شوراهای استان زنجان با اشاره به جذب ۳۷ نفر در آتش‌نشانی‌ زنجان، گفت: نتایج این آزمون هفته آینده اعلام می‌شود.

علی محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: آزمون‌های علمی و عملی جذب ۳۵ نیرو در آتش‌نشانی‌ زنجان طی هفته‌های گذشته برگزار شد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استان زنجان با اشاره به اینکه آزمون کتبی و استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی‌ زنجان مرداد امسال با حضور یک هزار و ۷۶۰ نفر از متقاضیان و علاقه‌مندان برای فعالیت در شغل آتش‌نشانی در مجتمع جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد، اضافه کرد: همچنین آزمون عملی نیز از بین بیش از ۱۰۰ نفر که در واقع سه برابر ظرفیت نیروهای مورد نیاز آتش‌نشانی‌ زنجان بودند، ۱۰ آبان‌ماه امسال در سالن ایپکچی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در آزمون عملی بحث رکوردگیری و تست آمادگی جسمانی نفرات شرکت کننده در آزمون عملی با حضور ناظران برگزار شد، اضافه کرد: پس از جمع‌بندی امتیازات نتایج این آزمون طی هفته آتی اعلام خواهد شد.

محمودی با بیان اینکه طبق اعلام نیاز از سوی آتش‌نشانی‌ زنجان ۳۵ نفر در این سازمان‌ها جذب خواهند شد، تصریح کرد: همچنین دو نفر نیز که از جامعه ایثارگری بودند، نیز در آتش‌نشانی‌ زنجان جذب می‌شوند، سهمیه‌ای که از سنوات گذشته باقیمانده بود.

به گزارش فارس، آزمون آتش‌نشانی زنجان، طبق مجوز استخدامی ۷۱۱۳۰۴ تاریخ ۱۹ اسفند سال قبل، سازمان استخدامی و اداری کشور و مصوبه ۶۷۲۱۵ تاریخ ۲۷ اسفند سال قبل در مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری و از طریق برگزاری آزمون عملی و علمی برگزار و بر اساس آن نفراتی که در آزمون نمره قبولی را کسب کنند، در مشاغلی همچون راننده خودروهای تندروی سنگین آتش‌نشانی، آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشانی و کارشناس آتش‌نشانی مشغول به کار خواهند شد.

منبع : خبرگزاری فارس