خبر ۱۰ اسفندماه ۹۸ – اطلاعیه آموزش و پرورش خراسان جنوبی در پی اعلام نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با توجه به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور موارد زیر جهت اطلاع یادآور می شود، با توجه به اینکه فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت انجام مراحل گزینش از کلیه داوطلبان در مرحله بررسی مدارک و مستندات اخذ شده است لذا نیازی به پر کردن مجدد فرم یا مراجعه حضوری به گزینش استان وجود ندارد.

زمان مصاحبه گزینش  از طریق هسته گزینش استان  به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید. لذا از تماس با هسته گزینش و امور اداری استان در این خصوص جداً خودداری نمایید.

پس از اعلام نظریه هسته گزینش استان، معرفی افراد نهایی برای انجام معاینات پزشکی، سوء پیشینه و اخذ تعهد محضری انجام خواهد شد . لذا زمان دقیق معرفی افراد برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات پزشکی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به آدرس www.skh.medu.ir  اطلاع رسانی خواهد شد.

 در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و… پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ هایی که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند.

براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی ­های لازم جهت  ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

منبع : سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی