خبر ۱ آبان ماه ۹۸ : اعلام زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی آتش نشانی استان البرز

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز از اعلام زمان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی استخدام در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های البرز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،حسن فلاح پورمدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز گفت: با توجه به تقاضای تعداد زیادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مشاغل عملیات آتش نشانی شهرداری های البرز و در پیش بودن دهه آخر صفر، زمان و مکان برگزاری آزمون آمادگی جسمانی (عملی) بعد از مراسم از طریق پیامک و پورستال استانداری البرز اطلاع رسانی خواهد شد.
او  افزود: براساس پیگیری های صورت گرفته و مجوز ارائه شده در ۱۹ اسفندماه ۹۷ از سوی سازمان امور استخدامی کشور و متعاقب آن مجوز ۲۵ فروردین ماه ۹۸ از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور این آزمون در البرز برگزار شد.
فلاح پور ادامه داد : از ۱۰ تا ۱۸ تیرماه ۹۸ براساس فراخوان و تبلیغات صورت گرفته، فرصت ثبت نام برای عموم متقاضیان و علاقمندان فراهم شد و حدود ۴ هزار و ۴۱۵ نفر در استان ثبت نام کردند تا پس از شرکت در آزمون ۱۸۰ نفر گزینش شوند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز با اشاره به اینکه برای شرکت در آزمون های عملی حدود ۳ برابر سهمیه موجود، افراد انتخاب و در ۹ پارامتر مورد ارزیابی قرار می گیرند، گفت: پس از بررسی و تطبیق مدارک از بین ۴۱۴ نفر اعلام شده ۳۹۹ نفر به مرحله آمادگی جسمانی معرفی شده اند.
فلاح پور گفت : جهت برگزاری آزمون آمادگی جسمانی، طی نامه ای به آکادمی المپیک و پارالمپیک جهموری اسلامی ایران مبنی بر برآورد هزینه و اعلام زمان ارسال شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان